Steve Stivers

Steve Stivers (24. března 1965) byl členem Sněmovny reprezentantů USA (R-OH 15) od 3. ledna 2011 do 16. května 2021, kdy vystřídal Mary Jo Kilroyovou a předcházel Miku Careymu.

Steve Stivers se narodil v roce 1965 v Ripley v Ohiu a pracoval pro Bank One, Ohio Company, Ohio Republican Party a jako poradce v Senátu státu. V letech 2003 až 2008 působil v Ohiu v Senátu a v roce 2010 byl zvolen do Sněmovny reprezentantů USA. Byl konzervativním členem Kongresu USA. Dne 19. dubna 2021 oznámil, že 16. května 2021 rezignuje, aby se mohl stát prezidentem Ohio Chamber of Commerce.

Doporučujeme:  Vineland