Peter F. Wanser

Peter Farmer Wanser (24. ledna 1849 – 3. ledna 1918) byl starostou Jersey City od 2. května 1892 do 2. května 1897, kdy vystřídal Orestese Clevelanda a předcházel Edwardu Hoosovi.

Peter Farmer Wanser se narodil v New Brunswicku v New Jersey v roce 1849 a v letech 1882 až 1883 působil ve Valném shromáždění jako republikán. V roce 1885 se stal politickým soudcem v Jersey City a v letech 1892 až 1897 působil jako starosta. Byl zvolen reformním starostou a musel se starat o podmínky zásobování vodou ve svém městě. V letech 1898 až 1902 působil jako poštmistr v Jersey City a zemřel v roce 1918.

Doporučujeme:  Jang Chu