Nathaniel Pitcher

Nathaniel Pitcher (30. listopadu 1777 – 25. května 1836) byl členem Sněmovny reprezentantů USA (DR-NY 12) od 4. března 1819 do 3. března 1823 (nástupce Johna Savage a předchůdce Lewise Eatona) a od NY-18 od 4. března 1831 do 3. března 1833 (nástupce Henryho C.

Nathaniel Pitcher se narodil v Litchfieldu v Connecticutu v roce 1777 a stal se právníkem v Hudson Falls ve státě New York předtím, než v letech 1804 až 1810 působil jako městský dozorce v Kingsbury, ve Státním shromáždění v letech 1806 až 1807, 1815 až 1816 a 1816 až 1818 jako náhradní soudce okresu Washington v letech 1812 až 1813, jako smírčí soudce, výběrčí daní a důstojník milice během války v roce 1812, jako člen Sněmovny reprezentantů USA v letech 1819 až 1823, jako viceguvernér New Yorku v letech 1827 až 1828, jako guvernér v roce 1828 (nástupce zesnulého DeWitta Clintona) a v thte US Congress v letech 1831 až 1833 jako Jacksonian. Zemřel v Hudson Falls v roce 1836.

Doporučujeme:  Říšský hlavní bezpečnostní úřad