John R. Eden

John Rice Eden (1. února 1826 – 9. června 1909) byl členem Sněmovny reprezentantů USA (D-IL 7) od 4. března 1863 do 3. března 1865 (nástupce Jamese Carrolla Robinsona a předchůdce Henryho P.H. Bromwella), od IL-15 od 4. března 1873 do 3. března 1879 (předchůdce Alberta P.

John Rice Eden se narodil v roce 1826 v Bath County v Kentucky, v roce 1853 se stal právníkem v Sullivanu ve státě Illinois a v letech 1856 až 1860 působil jako prokurátor. V letech 1863 až 1865, 1873 až 1879 a 1885 až 1887 působil ve Sněmovně reprezentantů USA a zemřel v roce 1909.

Doporučujeme:  Elza O. Bumelová