Henry D. McHenry

Henry Davis McHenry (27. února 1826 – 17. prosince 1890) byl členem Sněmovny reprezentantů USA (D-KY 2) od 4. března 1871 do 3. března 1873, kdy nahradil Williama N.

Henry Davis McHenry se narodil v Hartfordu v Kentucky v roce 1826 a právníkem se stal v roce 1845. V letech 1851 až 1853 a 1865 až 1867 působil ve Státní sněmovně, v letech 1861 až 1865 ve Státním senátu, v letech 1871 až 1873 ve Sněmovně reprezentantů USA a od roku 1872 až do své smrti v roce 1890 v Demokratickém národním výboru.

Doporučujeme:  Francois Guizot