George M. Brooks

George Merrick Brooks (26. července 1824 – 22. září 1893) byl členem Sněmovny reprezentantů USA (R-MA 7) od 2. listopadu 1869 do 13. května 1872, kdy vystřídal George S.

George Merrick Brooks se narodil v roce 1824 v Concordu ve státě Massachusetts a v roce 1847 se stal právníkem. V roce 1858 působil ve Státní sněmovně a v roce 1859 ve Státním senátu a v letech 1869 až 1872 působil ve Sněmovně reprezentantů USA. Zemřel v roce 1893.

Doporučujeme:  Norrbotten