Clinton D. MacDougall

Clinton Dugald MacDougall (14. června 1839 – 24. května 1914) byl členem Sněmovny reprezentantů USA (R-NY 25) od 4. března 1873 do 3. března 1875 (nástupce Williama H.

Clinton Dugald MacDougall se narodil v Glasgow ve Skotsku v roce 1839 a jeho rodina emigrovala v roce 1842 do Kanady a poté do Auburnu v New Yorku. V letech 1856 až 1869 se zabýval bankovnictvím, během americké občanské války sloužil v armádě Unie, v letech 1873 až 1877 ve Sněmovně reprezentantů USA a v letech 1877 až 1885 a 1901 až 1910 jako maršál USA. Zemřel v Paříži v roce 1914.

Doporučujeme:  Benjamin Franklin